Signováno vzadu.
Narodil se v Plzni roku 1940. Studoval nejprve obor výtvarná výchova na pedagogické fakultě v Praze a poté AVU, ale obě školy opustil. Kromě své volné tvorby působil jako rektor pražské AVU a ředitel NG. Působí jako výtvarník, hudebník a performer.
Technika: Barevná tisková technika
Výška: 29,6 cm, šířka: 42 cm, rámování: 38,3 x 52 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.11.2021 19:01
Dosažená cena: 6 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč