Technika: Olej na plátně
Výška: 49,5 cm, šířka: 66 cm, rámování: 61x 76,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 07.11.2022 18:45
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč