Signováno vpravo dole, nově rámováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 62 cm, šířka: 80 cm, rámování: 70 x 88 cm
Konec aukce: 10.07.2023 22:06
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč