Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 62 x 77 cm
Konec aukce: 16.08.2021 20:15
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč