Nesignováno, zaskleno.
Technika: Litografie
Výška: 31,2 cm, šířka: 48,5 cm, rámování: 55,7 x 75,6 cm
Stav: Dobrý/mírně prohnutý karton
Konec aukce: 06.05.2024 21:57
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 6.5.2024 19:18:50 |