Technika: Litografie
Výška: 30 cm, šířka: 44 cm, rámování: 57 x 64 cm
Konec aukce: 29.05.2023 20:49
Dosažená cena: 5 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (22)
| 2 700 Kč | 29.5.2023 20:32:46 (limit 29.5.2023 18:26:13) |
| 2 500 Kč | 29.5.2023 20:32:46 |
| 2 300 Kč | 29.5.2023 20:30:27 (limit 29.5.2023 18:26:13) |
| 2 100 Kč | 29.5.2023 20:30:27 |
| 1 900 Kč | 29.5.2023 20:28:47 (limit 29.5.2023 18:26:13) |
| 1 700 Kč | 29.5.2023 20:28:47 |
| 1 500 Kč | 29.5.2023 18:26:13 (limit 29.5.2023 18:26:13) |