Technika: Litografie
Výška: 30 cm, šířka: 44 cm, rámování: 57 x 64 cm
Konec aukce: 29.05.2023 20:49
Dosažená cena: 5 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (22)