Velmi dekorativní obraz. Signováno vlevo dole, datováno 1808. Profesionální práce z počátku 19. století. Obraz byl zakoupen v 90 letech za 75000 kč.
Technika: Olej na plátně
Výška: 69,5 cm, šířka: 55,5 cm, rámování: 91 x 78 cm
Stav: Rentolováno
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.10.2020 18:40
Dosažená cena: 14 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč