Technika: Monotyp
Výška: 44,5 cm, šířka: 55 cm, rámování: 57 x 67,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.12.2023 21:34
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč