63. Krajina s chalupou

Autor: Jindřich Fürst
(1873)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 37,5 cm, šířka: 51,5 cm, rámování: 52 x 66,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 19:12

Dosažená cena: 12 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (29)

7 700 Kč18.7.2022 19:03:00
7 400 Kč18.7.2022 19:02:55 (limit 18.7.2022 18:25:00)
7 100 Kč18.7.2022 19:02:55
6 800 Kč18.7.2022 19:02:47 (limit 18.7.2022 18:25:00)
6 500 Kč18.7.2022 19:02:47
6 200 Kč18.7.2022 18:59:54 (limit 18.7.2022 18:25:00)
5 900 Kč18.7.2022 18:59:54
5 600 Kč18.7.2022 18:25:00 (limit 18.7.2022 18:25:00)
5 300 Kč18.7.2022 18:25:00 (limit 18.7.2022 17:28:07)
3 300 Kč18.7.2022 17:28:07 (limit 18.7.2022 17:28:07)
3 100 Kč6.7.2022 09:34:03
2 900 Kč26.6.2022 01:31:19
2 700 Kč24.6.2022 20:17:47
2 500 Kč18.6.2022 16:38:06