Technika: Olej na kartonu
Výška: 37,5 cm, šířka: 51,5 cm, rámování: 52 x 66,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 19:12
Dosažená cena: 12 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (29)