209. Kostelík

Autor: E.J. Rosbroy

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 61,5 x 71,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:28

Dosažená cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

1 500 Kč19.1.2026 17:41:21