Josef Václav Myslbek (20. června 1848 Praha-Nové Město – 2. června 1922 Praha-Staré Město) byl nejvýznamnější český sochař přelomu 19. a 20. století, představitel monumentálního realismu a zakladatel novodobého českého sochařství.
Signováno tužkou vlevo dole, zaskleno, nově rámováno, na obraze místy fleky
Technika: Kresba
Výška: 32,8 cm, šířka: 23 cm, rámování: 48 x 37 cm
Konec aukce: 19.10.2020 21:37
Dosažená cena: 5 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč