Josef Václav Myslbek (20. června 1848 Praha-Nové Město – 2. června 1922 Praha-Staré Město) byl nejvýznamnější český sochař přelomu 19. a 20. století, představitel monumentálního realismu a zakladatel novodobého českého sochařství.
Signováno vpravo dole, zaskleno, nově rámováno
Technika: Kresba
Výška: 20 cm, šířka: 15 cm, rámování: 32,5 x 26,5 cm
Konec aukce: 19.10.2020 20:07
Dosažená cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (6)