Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 78 x 97 cm
Konec aukce: 14.09.2020 19:59
Dosažená cena: 9 700 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Seznam příhozů (16)