Velká busta secesní dámy z carrerského mramoru. Bez poškození. Váha cca 25 - 30 kg.
Technika: Busta
Výška: 50 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 14.09.2020 18:42
Dosažená cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč