115. Beskydy

Autor: J.K. Kormaň

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 60,5 cm, rámování: 62,1 x 72,1 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 01.03.2021 19:54

Dosažená cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (8)

2 600 Kč21.2.2021 16:19:53
2 400 Kč19.2.2021 16:53:12
2 200 Kč15.2.2021 15:29:51
2 000 Kč12.2.2021 13:19:28
1 800 Kč11.2.2021 10:56:28
1 600 Kč10.2.2021 18:24:24
1 400 Kč10.2.2021 14:41:47
1 200 Kč7.2.2021 17:29:23