Technika: Olej na kartonu
Výška: 49,5 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 61,5 x 57,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 25.09.2023 19:38
Dosažená cena: 13 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč