12. Staroměstská radnice

Autor: Alois Wierer

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 45,5 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 60,3 x 80,5 cm

Konec aukce: 11.12.2023 19:15

Dosažená cena: 29 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (73)

8 100 Kč4.12.2023 11:34:38
8 000 Kč4.12.2023 11:34:38 (limit 27.11.2023 07:52:52)
7 800 Kč27.11.2023 07:52:52 (limit 27.11.2023 07:52:52)
7 500 Kč27.11.2023 07:52:52 (limit 26.11.2023 16:43:03)
7 100 Kč27.11.2023 07:51:35 (limit 26.11.2023 16:43:03)
6 800 Kč27.11.2023 07:51:35 (limit 27.11.2023 07:51:35)
5 900 Kč26.11.2023 16:42:56
5 600 Kč22.11.2023 18:43:09
5 300 Kč18.11.2023 19:37:37
5 000 Kč18.11.2023 19:37:35 (limit 13.11.2023 19:22:34)
4 900 Kč18.11.2023 19:37:35
4 700 Kč18.11.2023 19:37:33 (limit 13.11.2023 19:22:34)
4 500 Kč18.11.2023 19:37:33
4 300 Kč18.11.2023 19:37:31 (limit 13.11.2023 19:22:34)
4 100 Kč18.11.2023 19:37:31