Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 45,5 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 60,3 x 80,5 cm
Konec aukce: 11.12.2023 19:15
Dosažená cena: 29 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (73)