Narodil se 25. 7. 1889 v Kolíně. Malíř krajin v Kovanicích u Nymburka, soukromě v malířské škole F. Engelmüllera v Praze, v Mnichově a ve Vídni.
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 65,5 x 75,5 cm
Konec aukce: 14.09.2020 19:45
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč