Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 49 cm, šířka: 70 cm, rámování: 64,5 x 85 cm
Konec aukce: 14.09.2020 21:15
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč