Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Olej na plátně
Výška: 35 cm, šířka: 86 cm, rámování: 49 x 99 cm
Konec aukce: 14.09.2020 20:19
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč