Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 90 cm, šířka: 90,5 cm, rámování: 91,2 x 91,8 cm
Konec aukce: 15.01.2024 20:39
Dosažená cena: 21 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (58)