64. Bratříčkování

Autor: Václav Filandr

Signováno PD.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 29 cm, šířka: 21 cm, rámování: 47,2 x 39,2 cm

Konec aukce: 19.01.2026 19:03

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 6 500 Kč