Signováno uprostřed dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 110 cm, šířka: 84,8 cm, rámování: 111,5 x 86,4 cm
Konec aukce: 30.10.2023 19:20
Dosažená cena: 41 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč