34. Jablko - velký formát

Autor: Václav Filandr

Signováno uprostřed dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 110 cm, šířka: 84,8 cm, rámování: 111,5 x 86,4 cm

Konec aukce: 30.10.2023 19:20

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (95)

20 500 Kč30.10.2023 18:34:20
20 000 Kč30.10.2023 18:31:03
19 500 Kč30.10.2023 09:36:05
19 000 Kč29.10.2023 19:19:59
18 500 Kč25.10.2023 19:51:38
18 000 Kč25.10.2023 17:37:50
17 500 Kč25.10.2023 10:24:43
17 000 Kč23.10.2023 12:52:55
16 500 Kč22.10.2023 19:26:27
16 000 Kč21.10.2023 17:23:33
15 500 Kč21.10.2023 16:53:38
15 000 Kč21.10.2023 16:53:35 (limit 21.10.2023 11:20:44)
14 500 Kč21.10.2023 16:53:35
14 000 Kč21.10.2023 16:53:33 (limit 21.10.2023 11:20:44)
13 500 Kč21.10.2023 16:53:33