34. Jablko - velký formát

Autor: Václav Filandr

Signováno uprostřed dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 110 cm, šířka: 84,8 cm, rámování: 111,5 x 86,4 cm

Konec aukce: 30.10.2023 19:20

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (95)

34 000 Kč30.10.2023 19:06:19 (limit 30.10.2023 19:03:20)
33 500 Kč30.10.2023 19:06:19
33 000 Kč30.10.2023 19:06:15 (limit 30.10.2023 19:03:20)
32 500 Kč30.10.2023 19:06:15
32 000 Kč30.10.2023 19:06:12 (limit 30.10.2023 19:03:20)
31 500 Kč30.10.2023 19:06:12
31 000 Kč30.10.2023 19:03:14
30 500 Kč30.10.2023 19:01:26
30 000 Kč30.10.2023 19:01:23 (limit 30.10.2023 18:59:16)
30 000 Kč30.10.2023 19:01:23
29 500 Kč30.10.2023 19:01:20 (limit 30.10.2023 18:59:16)
29 000 Kč30.10.2023 19:01:20
28 500 Kč30.10.2023 18:59:09
28 000 Kč30.10.2023 18:57:21
27 500 Kč30.10.2023 18:57:18 (limit 30.10.2023 18:53:46)