Signováno uprostřed dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 85 cm, šířka: 110,2 cm, rámování: 86,3 x 111,5 cm
Konec aukce: 11.12.2023 19:30
Dosažená cena: 30 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (62)