Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55,5 x 55,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 21:02
Dosažená cena: 8 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč