112. A jedééém

Autor: Václav Filandr

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plechu
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 52 x 62 cm

Konec aukce: 02.03.2026 19:51

Aktuální cena: 15 000 Kč

Zbývá: 4d 7h 5m 40s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč