Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 110 cm, šířka: 100 cm, rámování: 115,2 x 105,4 cm
Konec aukce: 06.05.2024 19:21
Dosažená cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč