Signováno vpravo dole. Německý malíř 1880 - 1966.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 63,5 x 85 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.08.2020 18:30
Dosažená cena: 8 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (26)