Velmi dekorativní obraz v krásném rámu. Signováno vlevo dole. Z poloviny 19. století. Autor blíže neurčen.
Technika: Olej na plátně
Výška: 76,5 cm, šířka: 100 cm, rámování: 97,5 x 122,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.08.2020 18:24
Dosažená cena: 24 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (44)