Signováno vlevo dole, špatně čitelné signování - Šolchovoj nebo Šolkovyj
Technika: Olej na kartonu
Výška: 56 cm, šířka: 71 cm, rámování: 75 x 87 cm
Konec aukce: 03.08.2020 18:27
Dosažená cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč