Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 69,5 cm, šířka: 99 cm, rámování: 84 x 113,5 cm
Konec aukce: 03.08.2020 20:03
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč