Signováno vpravo dole.
Technika: Tempera
Výška: 32,3 cm, šířka: 71,7 cm, rámování: 45 x 85,3 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.08.2020 20:22
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 900 Kč