Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 68 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 76 x 60 cm
Konec aukce: 17.01.2022 21:07
Dosažená cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
2 400 Kč | 17.1.2022 17:15:46 |