Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 76,5 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 84 x 43 cm
Konec aukce: 20.03.2023 18:13
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
6 000 Kč | 20.3.2023 16:53:04 |