Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 31,5 cm, šířka: 43,8 cm, rámování: 50 x 60 cm
Stav: Mírně poškozeno
Konec aukce: 03.09.2024 22:13
Dosažená cena: 7 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (38)