Malíř, krajinář, absolvoval v letech 1922-25 kreslířskou školu ak. malíře E.Krona, v letech 1932-37 studoval soukromě malbu u Ludevíta Csordáka v Košicích. Přítel malíře Bohumila Němce, se kterým v květnu 1943 vystavovali své obrazy v Rubešově galerii v Praze.
Signováno vpravo dole, rám je přetřený
Technika: Olej na překližce
Výška: 20 cm, šířka: 20 cm, rámování: 38,5 x 38,5 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 03.08.2020 21:33
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč