127. U jezera

Autor: Antonín Augusta

Signováno vpravo dole. Velmi dekorativní obraz. Původní hezký stav.
Technika: Olej na plátně
Výška: 38 cm, šířka: 48 cm, rámování: 42,5 x 52,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 21.06.2020 22:12

Dosažená cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Seznam příhozů (7)

2 000 Kč21.6.2020 20:53:56 (limit 21.6.2020 19:42:25)
1 800 Kč21.6.2020 20:53:56
1 600 Kč21.6.2020 19:29:58
1 400 Kč20.6.2020 11:03:29
1 200 Kč19.6.2020 16:18:20
1 000 Kč10.6.2020 22:34:37
900 Kč2.6.2020 23:51:36