Malba na prcelánu. Signováno vlevo dole, datováno 1896. Bez prasklin a jiného poškození. Velmi kvalitní a dekorativní starožitnost.
Technika: Malba na porcelánu
Výška: 31 cm, šířka: 31 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 22:30
Dosažená cena: 9 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (36)