Josef Lubič vystudoval Vysokou školu umělecko-průmyslovou v Praze a Filozofickou fakultu v Olomouci. Věnoval se především ilustraci a drobné grafice, dále figurální malbě a krajině. Zabýval se i počítačovou grafikou a se svou ženou vedl do roku 2006 regionální nakladatelství Luna. Působil také jako pedagog na škole v Postřelmově a na Základní umělecké škole v Zábřehu.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 75 cm, šířka: 61 cm, rámování: 78,5 x 64 cm
Konec aukce: 21.06.2020 18:19
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč