170. Pohled na Karlštejn - velký formát

Autor: Hugo Ullik (okruh)

Velký dekorativní obraz, signování nenalezeno, okruh autora Hugo Ullika
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 97 cm, rámování: 98 x 125 cm

Konec aukce: 21.06.2020 23:48

Dosažená cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Seznam příhozů (116)

9 500 Kč31.5.2020 17:11:02
9 200 Kč30.5.2020 18:37:23 (limit 28.5.2020 21:33:57)
8 900 Kč30.5.2020 18:37:23
8 600 Kč30.5.2020 18:37:17 (limit 28.5.2020 21:33:57)
8 300 Kč30.5.2020 18:37:17
8 000 Kč30.5.2020 18:37:11 (limit 28.5.2020 21:33:57)
7 700 Kč30.5.2020 18:37:11
7 400 Kč30.5.2020 18:37:06 (limit 28.5.2020 21:33:57)
7 100 Kč30.5.2020 18:37:06
6 800 Kč28.5.2020 21:33:57 (limit 28.5.2020 21:33:57)
6 500 Kč26.5.2020 19:07:52