Velký dekorativní obraz, signování nenalezeno, okruh autora Hugo Ullika
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 97 cm, rámování: 98 x 125 cm
Konec aukce: 21.06.2020 23:48
Dosažená cena: 115 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Seznam příhozů (116)
| 38 100 Kč | 15.6.2020 11:23:23 |
| 37 600 Kč | 13.6.2020 20:16:43 (limit 12.6.2020 20:46:53) |
| 37 100 Kč | 13.6.2020 20:16:43 |
| 36 600 Kč | 13.6.2020 20:16:30 (limit 12.6.2020 20:46:53) |
| 36 100 Kč | 13.6.2020 20:16:30 |
| 35 600 Kč | 13.6.2020 20:16:22 (limit 12.6.2020 20:46:53) |
| 35 100 Kč | 13.6.2020 20:16:21 |
| 34 600 Kč | 12.6.2020 20:46:53 (limit 12.6.2020 20:46:53) |
| 34 100 Kč | 12.6.2020 11:19:58 |
| 34 000 Kč | 12.6.2020 11:19:58 (limit 28.5.2020 21:33:57) |
| 33 600 Kč | 12.6.2020 11:19:55 (limit 28.5.2020 21:33:57) |
| 33 100 Kč | 12.6.2020 11:19:55 |
| 32 600 Kč | 12.6.2020 11:19:52 (limit 28.5.2020 21:33:57) |
| 32 100 Kč | 12.6.2020 11:19:52 |
| 31 600 Kč | 11.6.2020 07:53:18 (limit 28.5.2020 21:33:57) |