170. Pohled na Karlštejn - velký formát

Autor: Hugo Ullik (okruh)

Velký dekorativní obraz, signování nenalezeno, okruh autora Hugo Ullika
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 97 cm, rámování: 98 x 125 cm

Konec aukce: 21.06.2020 23:48

Dosažená cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Seznam příhozů (116)

54 000 Kč17.6.2020 16:25:55 (limit 12.6.2020 20:46:53)
53 600 Kč17.6.2020 16:25:55
48 600 Kč17.6.2020 16:25:46 (limit 12.6.2020 20:46:53)
48 100 Kč17.6.2020 16:25:46
46 100 Kč17.6.2020 16:25:31 (limit 12.6.2020 20:46:53)
45 600 Kč17.6.2020 16:25:31
42 600 Kč17.6.2020 16:25:22 (limit 12.6.2020 20:46:53)
42 100 Kč17.6.2020 16:25:22
41 600 Kč15.6.2020 11:23:37 (limit 12.6.2020 20:46:53)
41 100 Kč15.6.2020 11:23:37
40 600 Kč15.6.2020 11:23:32 (limit 12.6.2020 20:46:53)
40 100 Kč15.6.2020 11:23:32
39 600 Kč15.6.2020 11:23:29 (limit 12.6.2020 20:46:53)
39 100 Kč15.6.2020 11:23:29
38 600 Kč15.6.2020 11:23:23 (limit 12.6.2020 20:46:53)