Velký dekorativní obraz, signování nenalezeno, okruh autora Hugo Ullika
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 97 cm, rámování: 98 x 125 cm
Konec aukce: 21.06.2020 23:48
Dosažená cena: 115 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Seznam příhozů (116)