Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 54 cm, šířka: 99,5 cm, rámování: 65 x 111,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 21:24
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč