Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 52,5 cm, šířka: 38 cm, rámování: 65 x 50,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 21:56
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč