Jozef Kollár - (8. března 1899 v Banské Štiavnici - 21. října 1982 tamtéž). Byl slovenský malíř. Představitel meziválečné moderny, krajinářů, kteří vycházeli z uměleckého smyslového zážitku. Během života byl oceněn tituly Zasloužilý umělec (1957) a Národní umělec (1972, Československo).
Nesignováno, zaskleno.
Nesignováno, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 38,3 cm, šířka: 52,5 cm, rámování: 60,5 x 72,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 19:37
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (12)