180. Zima na horách

Autor: Jozef Kollár

Jozef Kollár -(8. března 1899 v Banské Štiavnici - 21. října 1982 tamtéž). Byl slovenský malíř. Představitel meziválečné moderny, krajinářů, kteří vycházeli z uměleckého smyslového zážitku. Během života byl oceněn tituly Zasloužilý umělec (1957) a Národní umělec (1972, Československo).
Signováno vpravo dole, na zadní straně popis, datováno 1975, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 39,5 cm, šířka: 48 cm, rámování: 53 x 62 cm

Konec aukce: 05.09.2022 21:13

Dosažená cena: 13 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (38)

13 700 Kč5.9.2022 21:08:31
13 200 Kč5.9.2022 21:07:54
12 700 Kč5.9.2022 21:02:59
12 200 Kč5.9.2022 21:02:43
11 700 Kč5.9.2022 21:02:25
11 200 Kč5.9.2022 21:02:19
10 700 Kč5.9.2022 21:01:09
10 200 Kč5.9.2022 21:00:51 (limit 5.9.2022 21:00:08)
10 200 Kč5.9.2022 21:00:51
9 900 Kč5.9.2022 20:59:51
9 600 Kč5.9.2022 20:59:38 (limit 5.9.2022 20:59:38)
9 300 Kč5.9.2022 20:59:15
9 100 Kč5.9.2022 20:59:15 (limit 5.9.2022 20:36:23)
9 000 Kč5.9.2022 20:58:18 (limit 5.9.2022 20:36:23)
8 700 Kč5.9.2022 20:58:18